Menu Zavřeno

Nedílnou součástí naší práce je také technické poradenství a konzultace v oblasti dodávek technického charakteru a strojírenské výroby. Zákazníkům se snažíme vždy porozumět a najít nejvhodnější cestu k oboustranné spokojenosti.

Zprostředkování a výroba strojírenských dílů

Zajišťujeme výrobu strojírenských dílů napříč všemi technologiemi. Snažíme se spolupracovat především s menšími podniky s volnými výrobními kapacitami. Pro naše klienty se snažíme najít vždy nejoptimálnější řešení pro dosažení požadované jakosti za nejnižší možnou cenu.

Vedení poptávkových řízení

Vybrat vhodného dodavatele není vždy jednoduché. Proto nabízíme službu vedení poptávkových řízení, kdy pro Vás požadovaný produkt poptáme u dostupných dodavatelů a snažíme se vyjednat pro Vás ty nepříznivější podmínky. Rozdíly mezi jednotlivými dodavateli mohou být až několik desítek procent. Naši provizi proto hravě zaplatíte z ušetřených peněz.

Vytěžování volných výrobních kapacit

V rámci zprostředkování výroby strojírenských dílů se pro zachování optimální, kvality, dodací doby a ceny snažíme spolupracovat s co možná největším množstvím firem. Pokud máte volné kapacity obráběcích strojů, kontaktujte nás. Zařadíme Vás do naší databáze a navíc Vám poradíme jakým způsobem propagovat Vaši výrobu.

Technické poradenství

Občas je potřeba nadhled a pohled na situaci z jiné perspektivy. Snažíme se přicházet s inovativními přístupy při návrhu výrobních technologií, konstrukci výrobků a uspořádání pracoviště.